اخبار ساختمان آنلاینراه و شهرسازیمجله خبری

شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران در جمع بزرگان صنعت و اقتصاد ایران

روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران از کسب رتبه توسط این شرکت در هفتمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری با رویکرد نقش مدیران اقتصادی در مهار تورم و رشد تولید خبر داد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران (سهامی عام)، این شرکت پس از ارزیابی های صورت گرفته در هفتمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری با رویکرد نقش مدیران اقتصادی در مهار تورم و رشد تولید از طرف دبیرانه این اجلاس به عنوان رتبه نخست رضایتمندی مشتری در صنعت ساختمان و انبوه سازی معرفی شد.

علی قربانی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران در حاشیه این اجلاس گفت: ثتران با پتانسیل هایی که دارد شایسته چنین جوایزی در کشور است و این مهم مدیون اعتماد مشتریان به این برند شناخته شده و همت و علاقه پرسنل این شرکت است که با گذشت سه دهه از فعالیت آن و اجرای بیش از 63 پروژه، توانسه در کنار دیگر برندهای معتبر در حوزه مشتری مداری بر روی سکوی تقدیر بایستد. قربانی در ادامه به این نکته اشاره کرد که ما همچنان در جستجوی تعریف پروژه های جدید، زود بازده و مناسب سرمایه گذاری در کلان شهر تهران هستیم؛ ایشان اضافه کرد که ثتران به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های هلدینگ گروه سرمایه گذاری مسکن و با حمایت گروه مالی بانک مسکن و تسهیلات ویژه، فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری در مناطق مختلف استان تهران ایجاد کرده است.

ثتران در تلاش است تا با نوآوری در ساخت در هر دهه، بک بازار رقابتی ایجاد نماید تا از رقبای خود پیش گرفته و در حوزه انبوه سازی، حرفی برای گفتن داشته باشد؛ بازار امروز، بازار رقابت است و کسی برنده است که با مشتریانش صادق باشد، حرف آنها را بشنود و در مسیر بهبود گام بردارد. هادی قوامی،معاون امور حقوقی و مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی با اشاره به ریشه‌یابی تورم و روند نرخ رشد اقتصادی در کشور بر لزوم کنترل تورم به عنوان عاملی بازدارنده برای کاهش سوداگری و جلوگیری از سرازیر شدن نقدینگی به بازارهای غیرمتشکل پولی و غیرمولد، تاکید کرد.

وی در گزارشی با عنوان قواعد مالی مناسب برای سیاست‌گذاری در اقتصاد ایران،مهار تورم- رشد تولید،عوامل مؤثر بر ایجاد تورم در اقتصاد و تاثیر منفی آن بر رشد اقتصادی در اقتصاد نفتی کشور را تشریح کرد وگفت:برای رسیدن به وضع مطلوب در کشور باید همراستا با اتخاذ راهبردهای توسعه صنعتی در کشور، بهبود فضای کسب وکار را نیز مدنظر قرار دهیم.

در این نشست، همچنین سارا فلاحی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز با تاکید بر نهادینه شدن فرهنگ کار در کشور،گفت: باید با تخصص‌گرایی از تولیدکنندگان کشور حمایت کنیم. تخصص‌گرایی می‌تواند راهکار مناسبی برای برون‌رفت از مشکلات کشور باشد. تولیدکننده نباید در کشور ناامید شود. شعیبی، مدیر روابط عمومی و برندینگ ثتران تشریح کرد: هیچ کسب و کاری بدون استفاده از استراتژی های مشتری مداری ادامه پیدا نخواهد کرد و مهمترین کار در هر شرکت، تبدیل مشتری معمولی به مشتری وفادار خواهد بود که روابط عمومی یکی از این ابزارهاست؛ برای این کار ابتدا باید در دو حوزه به شرکت ها کمک کرد، یکی بحث فرهنگ سازمانی است و یکی مدیریت دانش، خوشبختانه با نگاه صحیح و سیستماتیک مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری مسکن در سال های اخیر شاهد رشد روزافزون این مسئله در این شرکت بوده ایم و جا دارد که با تحقیق بیشتر و به روزرسانی تجهیزات در مسیر حفظ و توسعه مشتریان وفادار تغییرات اساسی تری ایجاد کنیم.

از زمان تاسیس روابط عمومی در این شرکت، تلاش بر این بوده تا با توجه به ماهیت فرابورسی که دارد شفاف سازی برای مشتریان و آگاهی نسبت به آنچه در آن سرمایه گذاری می کنند در اولویت باشد. مدیر روابط عمومی این شرکت گفت سوالات جدید، پاسخ های جدید می خواهد؛ وی همچنین اضافه کرد که هوش مصنوعی در سال های جدید عنوان تازه ایست که به گوش مردم ایران می خورد اما سالهاست که توجه فعالان حوزه های درگیر با داده ها را در دنیا به خود جذب کرده است، ما در تلاشیم تا با همفکری همکاران امکان پایش رفتار مشتری را به کمک این سیستم ها در سال های آتی بومی سازی کنیم تا بتوانیم مثل گذشته پاسخ هایی در شان مخاطبین را ارائه دهیم، ثتران در تمام اعصار در حوزه انبوه سازی نوآوری داشته و امیدواریم در سال های پیش رو نیز بر همین اصل پایبند باشد. وی همچنین در ادامه به این مطلب اشاره کرد که روابط عمومی در همه حال شنونده خوبی برای مشتریان و مطالباتشان است و همچنین می توان به این واحد به عنوان یک کانال اطلاع رسانی فاقد دروغ اعتماد کرد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا