بورس و بازارمجله خبری

آمار مسکن کم‌‌درآمدها در شهرهای کوچک

به گزارش ساختمان آنلاین: براساس اعلام بنیاد مسکن به‌عنوان متولی تامین مسکن برای ‌گروه‌های کم‌‌درآمد در شهرهای کوچک، سال گذشته ۱۸هزار واحد مسکن اقشار کم‌‌درآمد وارد فاز عملیاتی و اجرایی شد که از این تعداد حدود ۵هزار واحد مسکونی در سال گذشته تکمیل و تحویل شد.

بنیاد مسکن در بیان برنامه‌های مربوط به اجرای طرح‌های تامین مسکن برای اقشار کم‌‌درآمد در مناطق شهری به استثنای تکلیف این بنیاد برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن اعلام کرد: بخش عمده وظایف بنیاد مسکن برای تولید مسکن، اجرای طرح نهضت ملی مسکن همسو با سیاست‌‌های دولت سیزدهم است؛ اما به غیر از این طرح، سهمیه بنیاد برای تولید مسکن اقشار کم‌‌درآمد در مناطق شهری در سال گذشته ۲۰هزار واحد بود که حدود ۱۸هزار واحد آن وارد فاز عملیاتی و اجرایی شد. بر این اساس، از ۱۸هزار واحد مسکنی که سال گذشته شروع شد ۴هزار و ۸۷۰ واحد تکمیل و تحویل متقاضیان شده است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا