بورس و بازارمجله خبری

آپارتمان‌های منطقه ۲ تهران چند؟

به گزارش ساختمان آنلاین: سعادت آباد یکی از لوکس ترین محله‌های تهران است که در منطقه ۲ تهران واقع شده است. واحدی ۲۰۰ متری در این منطقه که ۷ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۳ خواب داشته باشد، ارزشی معادل ۱۹ میلیارد تومان دارد.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در صادقیه را دارید، با مبلغی معادل ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان میتوانید واحدی ۷۴ متری با سنی معادل ۲۲ سال و همراه با ۲ اتاق خواب خریداری کنید.

واحدی نوساز در پونک با متراژ ۶۶ متر و ۱ اتاق خواب، در روزهای اخیر ۴ میلیارد و ۲۶ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

آپارتمانی ۸۸ متری در شهرک‌غرب، که ۲ خوابه باشد و ۱۴ سال از ساخت آن گذشته باشد، ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان معامله شده است.

برای خرید واحدی ۸۰ متری در گیشا(کوی‌نصر) که ۲۹ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد، به بودجه‌ای معادل ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

برای خرید آپارتمانی در طرشت با متراژ ۱۳۰ متر و گذشت ۱۱ سال از ساخت آن و داشتن ۳ اتاق خواب، به سرمایه‌ای معادل ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

ارزش واحدی نوساز در ستارخان که متراژ آن ۹۰ متر باشد و ۲ اتاق خواب نیز داشته باشد، معادل ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان است.

قیمت مسکن

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا