بورس و بازارمجله خبری

آپارتمان‌های ۱۰۰ متری مرکز تهران چند؟

به گزارش ساختمان آنلاین:   از آنجایی که مناطق مرکز تهران، مناطقی پر‌طرفدار برای متقاضیان خرید مسکن است و دسترسی آسان به اکثر خدمات رفاهی و حمل نقل عمومی را در بر دارد، می‌تواند انتخاب خوبی برای خرید خانه باشد. به همین دلیل این گزارش را به بررسی قیمت واحدهای ۱۰۰ متری مناطق مرکزی تهران اختصاص داده‌ایم.

اگر به دنبال خرید آپارتمان یا سرمایه‌گذاری در میدان‌ ولیعصر هستید، باید تمام شرایط این محل را در نظر داشته باشید. این محل بسیار پر رفت و آمد است. بنابراین سکونت در منطقه میدان‌ ولیعصر چالش‌های خاص خودش را دارد.

آپارتمانی ۱۰۵ متری در میدان‌ولیعصر که ۸ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خواب داشته باشد، قیمتی بالغ‌بر ۵ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان دارد. همینطور‌ واحدی دیگر در همین منطقه با متراژ ۱۰۴ متر و ۳ اتاق خواب درحالی که ۱۶ سال از ساخت آن می‌گذرد، قیمتی معادل ۴ میلیارد تومان دارد.

آپارتمانی ۹۷ متری در فاطمی که ۳۰ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد، ارزشی معادل ۴ میلیارد و ۱۲۲ میلیون تومان دارد.

واحدی ۱۰۰ متری در امیرآباد که ۲۵ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد، قیمتی معادل ۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان دارد.

بودجه لازم برای خرید آپارتمانی ۹۵ متری در یوسف‌آباد که ۹ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد، ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است.

اگر قصد خرید خانه در سهروردی را دارید، آپارتمانی نوساز با متراژ ۹۶ متر و ۲ اتاق خواب را می‌توانید با مبلغی معادل ۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

برای خرید واحدی ۹۶ متری در بلوار کشاورز که نوساز باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد نیز به سرمایه‌ای معادل ۵ میلیارد تومان احتیاج دارید.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

آپارتمان های ۱۰۰ متری مرکز تهران چند؟

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا