بورس و بازارمجله خبری

آخرین نرخ آپارتمان‌های ۶۰ متری در منطقه غرب تهران

به گزارش ساختمان آنلاین:  غرب تهران یکی از مشهورترین و محبوب‌ترین منطقه‌های پایتخت است. افراد زیادی به دنبال خرید مسکن در محله‌های مختلف غربی تهران هستند ولی به علت قیمت بالای خانه‌های این منطقه توانایی خرید خانه با هر متراژی را ندارند‌.بنابراین در این گزارش به بررسی خانه‌های ۶۰ متری غرب تهران می‌پردازیم.

واحد آپارتمانی در ستارخان با متراژ ۶۵ متر درحالی که ۷ سال از ساخت آن می‌گذرد و ۲ اتاق خواب دارد، ارزشی معادل ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان دارد. همچنین ارزش واحد آپارتمانی ۶۰ متری در همین منطقه که ۴ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ اتاق خواب داشته باشد، ۳ میلیارد تومان است.

برای خرید آپارتمانی نوساز در صادقیه با متراژ ۵۷ متر و ۲ اتاق خواب، به سرمایه‌ای معادل ۳ میلیارد و ۶۴۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

بودجه لازم برای خرید یک واحد ۱۰ ساله در سعادت‌آباد با متراژ ۵۸ متر و ۱ اتاق خواب، مبلغی بالغ‌بر ۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان است.

اگر‌ قصد سرمایه‌گذاری در شهرک‌غرب را دارید با بودجه‌ای معادل ۴ میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان، می‌توانید واحدی ۵۶ متری که ۷ سال از ساخت آن گذشته باشد و تک خوابه باشد را خریداری کنید.

واحدی ۶۲ متری در گیشا(کوی‌نصر) که ۸ سال از ساخت آن گذشته باشد و یک خوابه باشد، با مبلغی معادل ۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان معامله شده است.

آپارتمانی در پونک با متراژ ۶۰ متر درحالی که ۱۰ سال از ساخت آن گذشته است و ۲ خواب دارد، قیمتی معادل ۳ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان دارد.

واحدی در طرشت که ۶۲ متر داشته باشد و ۱۳ سال از ساخت آن گذشته باشد و تک خوابه باشد، ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان قیمت دارد.

قیمت مسکن

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا