بورس و بازارمجله خبری

آپارتمان‌های منطقه ۲ تهران چند؟

به گزارش ساختمان آنلاین:  ارزش آپارتمانی نوساز با متراژ ۱۷۵ متر و ۲ اتاق خواب در ستارخان که یکی از محله‌های معروف غرب تهران است و امکانات رفاهی گسترده‌ای دارد، ۱۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است.

برای خرید آپارتمانی ۷۰ متری در طرشت که ۹ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد، به سرمایه‌ای بالغ‌بر ۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

واحد آپارتمانی ۱۸ ساله در شهرک‌غرب که متراژی معادل ۱۱۴ متر و ۳ خواب داشته باشد، در روزهای گذشته با قیمتی معادل ۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان معامله شده است.

سرمایه لازم برای خرید واحد آپارتمانی ۲۹ ساله در صادقیه که متراژی معادل ۱۴۳ متر و ۳ خواب داشته باشد، ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است.

آپارتمانی نوساز در گیشا(کوی‌نصر) با متراژ ۸۴ متر و ۲ اتاق خواب، ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

واحدی در سعادت‌آباد که ۹۶ متر باشد و ۱۵ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب نیز داشته باشد، ارزشی معادل ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان دارد.

واحدی نوساز در پونک که ۵۱ متر داشته باشد و تک خوابه باشد، با مبلغی معادل ۳ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان معامله شده است.

آپارتمانی ۱۲ ساله در فرحزاد با متراژ ۱۰۶ متر‌ و ۲ اتاق خواب، ارزشی معادل ۵ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان دارد.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

آپارتمان های منطقه ۲ تهران چند؟

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا