بورس و بازارمجله خبری

آپارتمان‌های نوساز مناطق مرکز تهران چند؟

به گزارش ساختمان آنلاین:  امیرآباد از مناطق محبوب مرکز تهران برای خرید مسکن است.یک واحد نوساز در این منطقه با متراژ ۸۶ متر که ۲ خواب دارد، ۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

سرمایه لازم برای خرید واحدی ۱۰۷ متری در جهاد، که نوساز باشد و شامل ۲ اتاق خواب نیز باشد، ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است.

در بلوار کشاورز قیمت یک آپارتمان نوساز ۱۰۰ متری که دارای ۲ خواب است، ۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان است.

آپارتمانی نوساز در فاطمی که ۱۱۲ متر است و ۲ خواب دارد، ۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است. قیمت واحد آپارتمانی در همین منطقه که نوساز باشد و ۱۴۰ متری و شامل ۳ خواب باشد، ۷ میلیارد و ۹۹۰ میلیون تومان است.

سرمایه لازم برای خرید واحدی ۱۰۶ متری در میدان ولیعصر که نوساز باشد و ۲ خواب هم داشته باشد، ۳ میلیارد و ۹۹۰ میلیون تومان است.

بودجه لازم برای خرید یک واحد نوساز در سهروردی که متراژ آن ۱۳۲ متر است و ۳ خواب دارد، ۶ میلیارد تومان است.

برای خرید یک واحد نوساز ۱۱۷ متری در یوسف‌آباد که ۲ خواب دارد نیز به ۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بودجه لازم دارید.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

آپارتمان‌های نوساز مناطق مرکز تهران چند؟

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا