مجله خبریبورس و بازار

اجاره‌بهای واحدهای زیر همکف چند؟

برای رهن خانه‌ای زیر همکف در تهران حداقل باید ۵۰ میلیون تومان بودجه در نظر داشت، البته این مبلغ و اجاره بسته به موقعیت محله، متراژ واحد و قدمت بنا متغیر است.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از اکوایران، بررسی فایل‌های عرضه شده نشان می‌دهد، در دهکده المپیک برای واحدی زیر همکف با ۱۰۰ مترمربع مساحت و ۲۲ سال ساخت، ۴۴۰ میلیون تومان رهن و ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اجاره ماهانه تعیین شده است.در محله آهنگ، رهن کامل واحدی زیر همکف با ۴۸ مترمربع زیربنا، ۱۶۰ میلون تومان است؛ برای رهن کامل واحدی زیرهمکف و ۳۰ متری در شمیران نو نیز، ۱۸۵ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

در محله استخر، رهن واحدی زیرهمکف ۴۸ متری و بدون خواب، ۵۰ میلیون تومان و اجاره ماهانه آن، ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار است؛ در محله شمیران نو، برای رهن کامل واحدی با ۳۰ مترمربع مساحت، ۱۸۵ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

در محله باغ فیض، رهن کامل آپارتمانی ۹۵ متری زیر همکف و دارای دو خواب، ۶۰۰ میلیون تومان است؛ در محله ونک، برای واحدی با ۱۸۵ مترمربع زیربنا و دارای ۳ خواب، سونا وحمام سرد، یک میلیارد تومان رهن و ۱۲ میلیون تومان اجاره ماهانه در نظر گرفته شده است.

در شهرک غرب نیز، رهن واحدی زیر همکف با ۶۵ مترمربع مساحت، ۱۶۰ میلیون تومان و اجاره ماهانه آن، ۲۵ میلیون و ۵۰۰ هزار است؛ در محله پاسداران برای رهن کامل واحدی ۷۰ متری و دوخواب، ۹۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

 

جدول مسکن

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا