مجله خبریبورس و بازار

اجاره خانه در منطقه نظام آباد تهران چند؟

اجاره یک واحد در تمام محله‌های منطقه نظام آباد تهران را بررسی کرده و توصیه می‌کنیم اگر مبلغی حدود ۲۵۰ میلیون تومان برای رهن (پول پیش) در نظر گرفته اید، خیالتان راحت باشد. با این مبلغ به عنوان رهن و ۸ میلیون پرداختی ماهیانه می‌توانید یک واحد ۶۰ متری ساخت ۱۳۹۴ در منطقه نظام آباد اجاره کنید.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از اقتصادآنلاین، اجاره یک واحد در تمام محله‌های منطقه نظام آباد تهران را بررسی کرده و توصیه می‌کنیم اگر مبلغی حدود ۲۵۰ میلیون تومان برای رهن (پول پیش) در نظر گرفته اید، خیالتان راحت باشد. با این مبلغ به عنوان رهن و ۸ میلیون پرداختی ماهیانه می‌توانید یک واحد ۶۰ متری ساخت ۱۳۹۴ در منطقه نظام آباد اجاره کنید.

از این رو جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای اجاره یک واحد ۵۰ تا ۱۰۰ متری در منطقه نظام آباد با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه‌ای برای رهن و اجاره نیازمند هستید.

با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت‌ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره هزینه اجاره خانه در نظام آباد تهران به دست می‌آورید.

 

 

اجاره خانه در نظام آباد چند؟ / با ۸۵۰ میلیون واحد ۱۰۰ متری رهن کنید

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا