مجله خبریبورس و بازار

هزینه اجاره خانه‌‌های نقلی تهران + جدول

بررسی‌ آگهی رهن و اجاره خانه در مناطق شمالی پایتخت نشان می‌دهد برای رهن و اجاره یک خانه ریزمتراژ با مساحتی بین ۴۰ تا ۵۰ مترمربع و سن بنای کمتر از ۲۰ سال، باید حداقل ۲۰۰ میلیون تومان نقدینگی داشت که این رقم متناسب با اجاره ماهانه متغیر است.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از اکو ایران، برخی از کارشناسان امور ملکی می‌گویند: رهن و اجاره خانه در پ ایتخت نسبت به سال گذشته با افزایش دوبرابری روبه‌رو بوده است. از این رو بسیاری از مستاجران در صدد تمدید قرارداد هستند تا جابه‌جایی؛ چراکه در صورت عدم تمدید قرارداد با ریسک عدم یافتن ملکی متناسب با بودجه خود و افزایش هزینه‌های جابه‌جایی مواجه می‌شوند و برخی نیز مجبورند به سراغ واحدهای ریزمتراژ بروند.

اما بازار رهن و اجاره‌ خانه‌های ریزمتراژ مناطق شمالی تهران هم‌اکنون در چه وضعیتی قرار دارد؟بررسی‌ آگهی رهن و اجاره خانه در مناطق شمالی پایتخت نشان می‌دهد برای رهن و اجاره یک خانه ریزمتراژ با مساحتی بین ۴۰ تا ۵۰ مترمربع و سن بنای کمتر از ۲۰ سال، باید حداقل ۲۰۰ میلیون تومان نقدینگی داشت که این رقم متناسب با اجاره ماهانه متغیر است.

در محله ازگل رهن یک آپارتمان با ۵۰ مترمربع مساحت، ۱۴ سال ساخت و دارای آسانسور، پارکینگ و انباری ۳۰۰ میلیون و اجاره ماهانه آن ۳۲ میلیون تومان است.در محله الهیه رهن کامل یک واحد با ۴۶ مترمربع مساحت ۱۷ سال ساخت و زیرهم‌کف، بدون اتاق، آسانسور، پارکینگ و انباری، یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان است.در محله اختیاریه، رهن واحدی ۵۰ متری و ۲۵ سال ساخت به همراه ویژگی‌های مذکور، ۱۵۰ میلیون تومان و اجاره ماهانه آن ۱۰ میلیون تومان است.

 

جدول..

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا