راه و شهرسازیمجله خبری

احداث مسکن در بافت فرسوده تهران تا خرداد ۱۴۰۱ به ۱۰ هزار واحد می‌رسد

به گزارش ساختمان آنلاین:    اکبر نیکزاد رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی امروز ۲۴ اسفند در مراسم آغاز عملیات اجرایی ۲ هزار و ۹۵۲ واحد مسکونی تحت مسئولیت بنیاد در بافت فرسوده تهران، توضیحاتی را ارایه کرد.

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت:بنیادمسکن و شهرداری تهران ۱۰ هزار واحد مسکونی در تهران مسکن در قالب طرح نهضت ملی مسکن اجرا می‌کند که سه هزار واحد از این طرح امروز ۲۴ اسفند و ۷ هزار واحد دیگر در خرداد سال آینده عملیات اجرایی آن شروع می‌شود.

نیکزاد ادامه داد: در قالب ۱۰ هزار واحد با شهرداری تهران قرارداد برای ساخت مسکن در قالب  طرح نهضت ملی مسکن  منعقد شده بود که از این تعداد ۳هزار واحد در قالب سه پروژه آغاز شده است. مقرر شده تا خرداد ۱۴۰۱ هم ۷هزار پروژه دیگر عملیاتی و اجرایی بشود.

وی توضیح داد: در اجرای احداث مسکن در بافت فرسوده تهران، بنیاد مسکن  مسئولیت ساخت  و پرداخت تسهیلات پروژه‌ها و شهرداری تهران هم مسئولیت واگذاری اراضی را برعهده دارد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا