مجله خبریبورس و بازارمجلس و ارگان ها

اجاره‌بهای املاک دولتی باید محاسبه و منتشر شود

به منظور شفاف سازی هزینه فرصت املاک و مستغلات دولتی و مدیریت اموال دولت، دولت مکلف است برای املاک و مستغلات ملکی دولتی در اختیار هر دستگاه اجرائی بر اساس اطلاعات ثبت شده املاک در سامانه سادا معادل اجاره بها را محاسبه و به صورت اطلاعی منتشر نماید.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از تسنیم، تصویبنامه مصوب جلسه مورخ 1402/04/07 هیات وزیران درخصوص «دستورالعمل اجرایی بند ق تبصره 11 ماده واحده قانون بودجه سال 1402 کل کشور» طی نامه شماره 87147 در تاریخ 1402/05/21 توسط معاون اول رییس جمهور ابلاغ شد.

بند ق تبصره 11 ماده واحده قانون بودجه سال 1402 کل کشور به شرح زیر است:

تبصره 11- مسکن و حمل و نقل

ق- به منظور شفاف سازی هزینه فرصت املاک و مستغلات دولتی و مدیریت اموال دولت، دولت مکلف است برای املاک و مستغلات ملکی دولتی در اختیار هر دستگاه اجرائی بر اساس اطلاعات ثبت شده املاک در سامانه سادا معادل اجاره بها را محاسبه و به صورت اطلاعی منتشر نماید.

دستورالعمل اجرائی این بند توسط سازمان برنامه و بودجه کشور با همکاری وزارت امور اقتصادی و دارایی ظرف سه ماه پس از تصویب این قانون تهیه می شود و به تصویب هیأت وزیران می رسد.

قیمت مسکن , جلسات هیئت دولت ,

قیمت مسکن , جلسات هیئت دولت ,

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا