مجله خبریبورس و بازارمجلس و ارگان ها

صورت‌های مالی بانک تخصصی مسکن تصویب شد

در مجمع عمومی عادی سالانه بانک مسکن، منتهی به سال مالی ۱۴۰۱ گزارشی از عملکرد بانک مسکن در سال گذشته ارائه شد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از تسنیم، با حضور  خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی مجمع عمومی عادی سالانه بانک مسکن، منتهی به 29 اسفندماه سال مالی 1401 در سالن “جهاد اقتصادی” وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.

در این جلسه با حضور  معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد و سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن، گزارشی از عملکرد سال گذشته بانک مسکن ارایه شد و به سئوالات مطرح شده در این زمینه پاسخ داده شد.

در این نشست قربان اسکندری مدیرکل دفتر امور بانکی و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی، اعضای هیات مدیره بانک مسکن و نمایندگانی از وزارت راه و شهرسازی، وزارت صنعت معدن تجارت، وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، وزارت جهاد کشاورزی، سازمان برنامه و بودجه و سازمان حسابرسی حضور داشتند.

در پایان این نشست، صورت‌های مالی منتهی به 29 اسفندماه 1401 بانک مسکن با حضور وزرای امور اقتصادی و دارایی، اعضای مجمع، نمایندگان وزارت جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران بانک مسکن  تصویب شد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا