بورس و بازارمجله خبری

خانه‌های جنوب تهران چند؟

به گزارش ساختمان آنلاین:   خانه‌های جنوبی تهران یکی از گزینه‌های افرادی است که قصد خرید واحدهایی با قیمت‌های پایین‌تر را دارند. از ویژگی‌های مسکن در این محله‌ها، تعدد واحدهای متراژ پایین است و افراد به راحتی می‌توانند واحدهای متراژ پایین در آن خریداری کنند. در ادامه به بررسی قیمت برخی از واحدهای جنوبی تهران خواهیم پرداخت.

البته توجه داشته باشید که قیمت مسکن در هر محله باتوجه به متراژ، سن واحد، شرایط مالک و… متفاوت است و قیمت‌هایی که در ادامه می‌آید، مطلقا بیانگر قیمت مسکن در این محله‌ها نیست.

یک خانه ۴۹متری و ۱۵ساله در بریانک ۸۷۰میلیون تومان قمیت گذاشته شده است؛ واحدی ۶۶متری و ۱۵ساله در آذربایجان نیز با قیمت یک میلیارد و ۶۹۵میلیون تومان به فروش می‌رسد.

برای خرید خانه‌ای ۷۰متری و نوساز در افسریه به یک میلراد و ۸۵۰میلیون تومان سرمایه لازم دارید. سرمایه لازم برای خرید واحدی ۳۸متری و ۲۲ساله در جوادیه نیز ۵۹۰میلیون تومان است.

نازی آباد یکی از محله‌های گران قیمت جنوب تهران است که واحدی ۵۸متری و ۱۵ساله در آن ۹۰۰میلیون تومان قیمت دارد. واحدی ۶۸متری و ۵ساله در مولوی نیز ۹۰۰میلیون تومان قیمت خورد.

یک خانه ۵۵متری و ۳ساله در خانی آباد ۷۶۹میلیون تومان و واحدی ۴۳متری و ۴ساله در شوش نیز ۷۰۰میلیون تومان فروخته شد.

قیمت آپارمان جنوب تهران

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا