بورس و بازارمجله خبری

با کمتر از یک میلیارد تومان کجا می‌توان خانه خرید؟

به گزارش ساختمان آنلاین:  در حال حاضر به دلیل کاهش قدرت خرید تهرانی ها در بازار مسکن بسیاری از آنها ناچار شده اند که در شهرهای اقماری تهران دنبال مسکن مورد نیاز خود باشند. در بازار مسکن حومه تهران قیمت مسکن بسیار متنوع است و بهای هر مترمربع مسکن حداقل از حدود ۶ تا ۷ میلیون تومان شروع می شود و به متری بالای ۲۰ میلیون تومان می رسد.

قیمت مسکن در شهرهای حومه ای پرطرفداری مثل پردیس یا پرند نسبت به سایر شهرهای اقماری تهران بالاتر است. با این حال در بازار مسکن این مناطق واحدهای مسکونی مهر با قیمت پایین تر عرضه می شوند و قابل خریداری است.

با این حال باید بدانید که قیمت پایین تر واحدهای مسکونی مهر هم به این دلیل است که بسیاری از این واحدها هنوز وام خود را به بانک مسکن تسویه نکرده اند. هرچند که مبلغ اقساط مسکن مهر رقم نسبتا ناچیزی است و بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان است.

در ادامه قیمت تعدادی از آپارتمان های حومه تهران را با استناد به آخرین فایل فروش مشاوران املاک این مناطق می بینید:

این خانه ۳۹۹ میلیون تومان قیمت دارد/ با کمتر از یک میلیارد تومان کجا می‌توان خانه خرید؟

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا