راه و شهرسازیمجله خبری

ماموریت ویژه «رستمی» برای برخورد با زمین خواری

به گزارش ساختمان آنلاین:  در بخشی از حکم رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی خطاب به حسین معصوم آمده است؛

نظر به سوابق تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی و لزوم حفظ حقوق بین المال در اراضی و منابع طبیعی و ضرورت شناخت،هماهنگی، برنامه ریزی و ارایه راهکارهای علمی و عملی برای برخورد قاطع با پدیده زمین خواری و معترضین و متجاوزین به اراضی دولتی و انفال … به عنوان نماینده تام الاختیار اینجانب در شورا، ستاد و کارگروه مذکور منصوب می شوید.

مقتضی است با بهره گیری از ظرفیت های همه معاونت ها، شرکت ها و مدیران ستادی با تشکیل کارگروه مرتبط با موضوعات مطرح شده ساختار موحود شورای حفظ حقوق بین المال را ارتقا داده و در تعامل و پیگیری مصوبات شورای حفظ حقوق بین المال و در تعامل با قوه قضاییه در سراسر کشور و تقویت و بکارگیری نیروهای توانمند حقوقی پرونده های مهم و کلان مطروحه را ساماندهی و با همکاری معاونت ها و شرکت های ذی ربط تعیین تکلیف کنید.

ساعتی قبل با حضور  اسلامیان معاون توسعه وزارت راه و شهر سازی حسین معصوم معارفه شد. در این مراسم از خدمات وی به عنوان پیش کسوت حفظ حقوق بیت المال مورد اعتماد وزیر راه قدردانی شد.

حسین معصوم تا تیرماه سال 98 نماینده تام‌الاختیار وزیر در شورای حفظ حقوق بیت المال بود که طی اقدامی ناگهانی از سوی وزیر وقت جای خود را به سلیمانیان داد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا