راه و شهرسازیمجله خبری

نقش جدی شهرداری تهران در ساخت مسکن حمایتی

به گزارش ساختمان آنلاین:  اقبال شاکری با اشاره به نقش اثرگذار شهرداری های دنیا در حوزه مسکن، اظهار کرد: سهم شهرداری ها در شهرها در حوزه مسکن بسیار بالاست.

نماینده تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهرداری تهران آمادگی خود را برای همکاری در اجرای این طرح اعلام و ابراز علاقمندی در این زمینه کرده است، یادآور شد: هنوز گزارشی از رابطه دقیق بین شهرداری و نهضت را دریافت نکرده ایم و امیدواریم این ارتباط هرچه سریعتر شکل بگیرد.

وی افزود: اگر شهرداری وارد عمل شود می تواند ذی صلاح بوده و نقش ویژه ای در نهضت ملی مسکن ایفا کند. همچنین مدیریت شهری در ساخت مسکن حمایتی می تواند سهم جدی داشته باشد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع ساختمان های ناایمن در کشور، تصریح کرد: گزارشات در این خصوص تا هفته آینده تهیه می شود که در این گزارشات نحوه برخورد با ساختمان های ناایمن در حال جمع بندی است.

وی با بیان اینکه در این خصوص تلاش های شورای اسلامی شهر را نیز ارزیابی می کنیم تا بتوانیم همکاری داشته باشیم، گفت: ساختمان های ناایمن محوری ترین موضوعی است که در این ایام دنبال خواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا