اخبار ساختمان آنلاینراه و شهرسازیمجلس و ارگان هامجله خبری

ضرورت توجه به ایمنی ساخت وسازها

علیرضا نادعلی ضمن بیان مطلب فوق در گفتگو با خبرنگار ساختمان آنلاین  در واکنش به این موضوع که برخی از گزارشها حاکی از آن است که اصول ایمنی در برج های بلند مرتبه رعایت نمی شود و شورا در این زمینه چه اقدامی خواهد کرد خاطر نشان ساخت: موضوع ایمن سازی ساختمانها از جمله مواردی است که باید درباره همه ساختمانها لحاظ شود و اهمیت این امر البته درباره برج های بلند مرتبه بیشتر است و با توجه به این مساله، قطعا شورا این موضوع را با حساسیت دنبال خواهد کرد.

نادعلی با بیان اینکه تبعات غفلت از اصول ایمنی در ساخت وسازها در زمان بروز حوادثی نظیر زلزله،آتش سوزی و .. نمایان خواهد شد تاکید کرد: دستگاه ‌های مربوطه در مقوله کنترل ایمنی ساختمان باید به وظایف خود در این بخش عمل کنند و مشخصا درباره برج های بلند مرتبه،رعایت قوانین و مقررات ساخت وساز با حساسیت بیشتر و مضاعفی باید دنبال شود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا