بورس و بازارراه و شهرسازیمجله خبری

ساخت و ساز مسکن در جنوب تهران رونق گرفته است

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از مهر، مهدی هدایت از رونق ساخت و ساز مسکن در جنوب شهر تهران با ارائه بسته های جدید تشویقی قرارگاه جهادی مسکن شهر تهران خبر داد و گفت: با توجه به استطاعت پذیر بودن مسکن های احداثی در جنوب شهر تهران و مصرف کننده بودن اغلب مالکان این مساکن و همچنین با توجه به ارائه بسته های جدید تشویقی قرارگاه جهادی مسکن شهر تهران، ساخت و ساز در جنوب شهر و در آبان ماه امسال بر اساس آخرین آمار رسمی از معاملات مسکن شهر تهران رشد داشته است.

رئیس سازمان نوسازی شهر تهران با بیان اینکه میزان رشد حجم معاملات مسکن در مناطق پایین شهر، از رشد حجم معاملات در شمال شهر، بیشتر بوده است، اظهار کرد: در آبان ماه امسال، معاملات خرید خانه در جنوب شهر بیش از ۵۳ درصد رشد کرده است.

وی تصریح کرد: در مجموع، طی حدود یکسال اخیر اقبال خریداران مسکن به مناطق پایین شهر افزایش پیدا کرده و علت این موضوع هم به رشد شدید قیمت مسکن در شمال شهر و ارائه بسته های تشویقی جذاب در بافت فرسوده باز می گردد.

هدایت در ادامه از ارائه امتیازات ویژه به مالکانی که در تجمیع پلاک های همجوار، مساحت خود را به بیش از ۴۰۰ متر برسانند، خبر داد و گفت: در قرارگاه مسکن با رفع موانع و تسهیل گری سعی خواهیم کرد که این روند را بهبود داده و در ادامه بتوانیم سرعت احیای بافت فرسوده را بیش از پیش کنیم.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا