بورس و بازارراه و شهرسازیمجله خبری

ساخت ۴ میلیون مسکن در دولت سیزدهم شدنی است

به گزارش ساختمان آنلاین: رستم قاسمی اظهار کرد:‌ قرار است در برنامه زمانبندی مشخص، برای احداث 4 میلیون واحد مسکونی طی 4 سال دولت سیزدهم، ابتدا 2 میلیون را آغاز کنیم تا به برنامه زمابنندی برسیم.

وی ادامه داد: برخی تصور می‌کنند که احداث 4 میلیون واحد مسکونی در طی دولت سیزدهم قابل انجام نیست، اما با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این‌ کار انجام خواهد شد.

وی گفت: با شروع حجم عملیات ساختمانی در استان‌های کشور و  در استان یزد حتما موضوع اشتغال و صنایع مختلفی که پیشران اقتصاد هستند فعال خواهند شد.

وزیر راه و شهرسازی در حاشیه آغاز عملیات اجرایی 20 هزار واحد نهضت ملی مسکن افزود: بر اساس قانون جهش تولید مسکن، طرح نهضت ملی مسکن برای هر استان سهمیه‌ای بر اساس آمار جمعیتی تعیین کرده است که بر مبنای اطلاعات سهم استان یزد حدود 57 هزار برای 4 میلیون واحد مسکونی در سطح کشور  است.

قاسمی بیان کرد: چنانچه متقاضی بیشتری باشد سقف را بیشتر خواهیم کرد، تاکنون بیش از 47 هزار نفر در استان یزد در طرح نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کردند که پیش‌بینی می کنیم این رقم افزایش یابد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا