مجله خبریراه و شهرسازی

اتمام مطالعات طرح اتصال شهر جدید پرند به چرمشهر

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از اتمام مطالعات طرح اتصال شهر جدید پرند به چرمشهر خبر داد و گفت: جاده پرند به چرمشهر با منابع داخلی شرکت عمران شهرهای جدید احداث می شود.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، علیرضا جعفری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از برنامه آن شرکت برای اتصال شهر جدید پرند به چرمشهر خبر داد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه شروع مطالعات این طرح از خردادماه سال گذشته شروع شد، گفت: مطالعات اتصال شهر جدید پرند به چرمشهر در بخش مطالعات اردیبهشت امسال ۱۰۰ درصد انجام شد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید ادامه داد: هزینه اجرای طرح حدود ۳۰۰ میلیارد تومان است که از محل منابع شرکت عمران شهرهای جدید تامین خواهد شد.

جعفری شروع عملیات اجرایی این طرح را نیمه دوم امسال عنوان و در خصوص مزیت های اجرای این طرح گفت: اتصال شهر جدید پرند به آزادراه غدیر، کاهش زمان سفر شهروندان که قصد سفر به جنوب و جنوب شرقی استان تهران، استان های شرقی و استان های غرب تهران را دارند از جمله مزیت های این طرح است.

به گفته وی، همچنین در اجرای این طرح مهم در شهرهای جدید موضوع پدافند غیرعامل مورد تاکید و توجه است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا