اجتماعیصنایع ساختمانیمجله خبری

خدمات فناورانه شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در خدمت تحول صنعت راه و ساختمان

به گزارش ساختمان آنلاین:  فرهاد احمدنیا در همایش فناورانه صنعت ساختمان و مسکن گفت: در این رویداد که با محوریت طرح جهش تولید مسکن به موارد نظیر دانش بنیان، افزایش سرعت و کیفیت و کاهش هزینه‌های ساخت مسکن و… تاکید شده و در این راستا با مجهز بودن شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به تجهیزات منحصربفرد، دانش روز دنیا و پتانسیل نیروهای متخصص موجود این شرکت توان ارائه خدمات فناورانه در صنعت ساختمان و مسکن، راه و شهرسازی در راستای افزایش طول عمر مفید پروژه‌ها، ارتقاء کیفیت و کاهش هزینه‌های ساخت و ساز در انجام پروژه‌های عمرانی را دارد.

احمدنیا افزود: محورهای این همایش عموما همان اهدافی است که شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در ارائه خدمات خود در پروژه‎های عمرانی پیگیری می‌کند.

وی ادامه داد: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک آمادگی ارائه خدمات منحصربفرد مطالعاتی، مشاوره‌ای، نظارتی، آزمایشگاهی و تحلیل و آنالیز اطلاعات جمع‌آوری شده را در راستای ارتقاء کیفی پروژه را در سراسر کشور دارد.

معاون فنی و نظارت مهندسی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گفت: در ارتباط با احداث ساختمان و مسکن و در راستای پیاده سازی و اجرای نهضت ملی مسکن، این شرکت آمادگی دارد ضمن انجام مطالعات ژئوتکنیک، نسبت به تحلیل و بررسی جانمایی برای احداث پروژه‌های مذکور با استفاده از تکنیک‌ها و روش‌های ارزیابی ژئوفیزیک و مطالعات لرزه‌ای ( طیف طرح ویژه ساختگاه) و در ادامه با استقرار واحدهای آزمایشگاهی در محل احداث پروژه نسبت به انجام آزمایش آزمایش‌های کنترل کیفی حین اجرا مطابق با بروزترین استانداردهای ملی و بین‌المللی سهم شایانی در ارتقاء کیفیت ساخت و ساز و کاهش هزینه‌های مرتبط با آن ایفا نماید.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا