مجله خبریصنایع ساختمانیفن آوری های ساختمانی

تولیدات صنعت ساختمان با بهترین برندهای جهان رقابت می‌کند

نائب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در دولت قبل هشت سال به صنعت ساختمان ظلم شد و این صنعت به سمت رکود رفت، گفت: با جرات می گوییم کالای ایرانی در صنعت ساختمان با بهترین برندهای دنیا رقابت می‌کند.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از ایرنا، «عبدالرضا مصری» روز پنجشنبه در حاشیه بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان (از ۱۲ تا ۱۵ مرداد) اظهار داشت: دولت سیزدهم سالانه ساخت یک میلیون واحد مسکونی را در نظر گرفته است که این امر به رونق صنعت ساختمان منجر می شود.

نائب رییس مجلس شورای اسلامی افزود: با جرات می گوییم کالای ایرانی در صنعت ساختمان با بهترین برندهای دنیا رقابت می‌کند ‌و در بسیاری از محصولات سفارش به کشورمان می‌شود.

مصری با بیان اینکه هیچ نیازی به محصولات صنعت ساختمان در دنیا نداریم، گفت: صنعت ساختمان با همه زنجیره‌های آن فعال است و امروز افتخار می‌کنیم در هیچ بخشی نیاز به واردات، صف و رانت نداریم همه نیازهای این صنعت در کشور ما با کیفیت بالا تولید می‌شود.

وی عنوان کرد: در گذشته برای خرید محصولات و مصالح ساختمانی نیاز به حواله و صف‌های طولانی بود در حالی که اکنون شاهد رشد فناوری هستیم.

نائب رییس مجلس شورای اسلامی به نقش اتاق تعاون در اقتصاد پرداخت و گفت: سهم ۲۵ درصدی بخش تعاون در اقتصاد دیده شد که امیدواریم به اهدافمان دست یابیم. امروز به صنعتگران دفاعی و ساختمانی کشورمان افتخار می‌کنیم.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا