مجله خبریراه و شهرسازی

اعطای تسهیلات خودمالکی به ۳۹۰۵ خوزستانی در طرح ملی مسکن

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از اعطای تسهیلات خود مالکی به حدود ۳ هزار و ۹۰۵ نفر از متقاضیان نهضت ملی مسکن در استان خبر داد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از ایسنا، پیمان رحمتی با اشاره به آخرین وضعیت نهضت ملی مسکن در استان، اظهارکرد: در بخش شهری حدود ۲۴۶ هزار نفر در سامانه نهضت ملی مسکن ثبت نامه اولیه را انجام داده‌اند که از این تعداد ۱۷۷ هزار نفر حائز شرایط اولیه و تعداد ۴۶ هزار نفر تایید نهایی شدند.

وی افزود: از ۴۶ هزار نفر تایید شده، تعداد ۱۱ هزار و ۲۳۷ نفر آورده اولیه داشتند که برای ۱۱ هزار و ۱۲۷ نفر آن‌ها یعنی چیزی حدود ۹۸ درصد تخصیص پروژه انجام شده است.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: در این زمینه تاکنون حدود ۳ هزار و ۹۰۵ نفر از متقاضیان مسکن ملی وام تسهیلات خودمالکی دریافت کرده‌اند.

رحمتی ادامه داد: تسهیلات روستایی استان در این زمینه برای یک هزار و ۵۴۷ نفر است که مباحث آن‌ها از طریق بنیاد مسکن پیگیری می‌شود.

وی افزود: تلاش خواهیم کرد تا روند احداث طرح‌های نهضت ملی مسکن در خوزستان را با سرعت هرچه بیشتری اجرایی کنیم تا این واحدهای در دست ساخت هرچه سریعتر در اختیار صاحبان آن‌ها قرار بگیرند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا