مجله خبریبورس و بازار

مستاجران متضرر از قیمت‌گذاری صاحبخانه‌ها + جدول

صاحبخانه‌ها بر اساس پول مورد نیاز، ملک را در سایت های خرید و فروش قرار می دهند و بعداز اینکه با مشتریان به توافق می‌رسند به مشاوران املاک برای ثبت قرارداد مراجعه می کنند.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از مهر، قیمت‌گذاری در سایت‌های فروش باعث شده هرکس به اندازه نیاز خود قیمت اجاره خانه را تعیین کند که این امر مستأجران را نگران کرده است به همین دلیل مستأجران از منطقه‌ای به منطقه پایین‌تر می‌روند تا بتوانند از پس هزینه اجاره بها برآیند.

از سوی دیگر قیمت خرید مسکن نیز بستگی به صاحبخانه دارد و صاحبخانه ها پس از اینکه در سایت با مشتری به توافق نهایی می رسند به بنگاه برای عقد قرار داد رجوع می‌کنند.

خانه قیمت مشخصی دارد

یکی از مشاوران املاک در خیابان کارگر شمالی گفت: بیشتر واحدهای اینجا تجاری است و کمتر مسکونی اما خانه‌های مسکونی هم قیمت مشخصی دارد و نمی‌توان بیشتر از آن قیمت فروخت اما در سایت‌های فروش صاحبخانه ها به اندازه نیاز خود قیمتگذاری می‌کنند.

وی در ادامه وضعیت اجاره را در آن محدوده را نیز گفت: اجاره هم عرفی دارد و اگر خارج از عرف اجاره داده شود قراری است که صاحبخانه و مستأجر توافق کرده‌اند.

صاحبخانه های بعداز توافق برای عقد قرار داد به بنگاه می آیند

یکی دیگر از مشاوران املاکی در کارگر شمالی نزدیک به بیمارستان قلب گفت: واحدهای مسکونی در محدوده بناهای سن بالا هستند و صاحبخانه ها راغب هستند تا در سایت‌های فروش خانه‌ها را بگذارند تا به املاکی‌ها چرا که در سایت‌ها با بالاترین قیمت می‌توانند مشتری پیدا کنند.

وی در ادامه وضعیت اجاره را نیز گفت: اجاره هم همانند خرید و فروش صاحبخانه ها در سایت‌ها می‌گذارند و بعد از توافق برای عقد قرارداد به بنگاه‌ها سر می‌زنند.

اجاره بها در جمالزاده شمالی

محله متراژ اجاره بها (قیمت‌ها به تومان می‌باشد) رهن (قیمت‌ها به تومان می‌باشد)
جمالزاده ۸۰ ۱ تا ۶میلیون ۱۵۰ الی ۸۰۰ میلیون
فاطمی ۸۴ ۶ الی ۱۰ میلیون ۴۰۰ الی ۱ میلیارد
انقلاب ۸۰ ۱ الی ۵ میلیون ۲۰۰ الی ۱ میلیارد
بلوارکشاورز ۸۰ ۱ الی ۱۰ میلیون ۲۰۰ الی ۹۰۰ میلیون
نصرت ۸۶ ۶ الی ۱۰ میلیون ۳۰۰ الی ۱ میلیارد
امیرآباد ۸۰ ۳ الی ۱۰ میلیون ۵۰۰ الی ۱ میلیارد

قیمت مسکن در جمالزاده شمالی

محله متراژ (قیمت‌ها به تومان می‌باشد) سن بنا
جمالزاده ۴۸ الی ۵۰ میلیون ۸۰ الی ۸۵
فاطمی ۷۰ الی ۱۳۰ میلیون (بیشتر تجاری است تا مسکونی) ۷۸ الی ۱۴۰۲
انقلاب ۳۰ الی ۸۰ میلیون قبل از ۷۰ الی ۹۱
بلوارکشاورز ۵۰ الی ۸۰ میلیون قبل از ۷۰ الی ۱۴۰۱
نصرت ۴۰ الی ۹۰ میلیون ۷۱ الی ۱۴۰۱
امیرآباد ۹۰ الی ۱۲۰ میلیون (بیشتر تجاری است تا مسکونی) ۸۷ الی ۱۴۰۱
به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا