مجله خبریراه و شهرسازی

بذرپاش : زنجان در پروژه نهضت ملی مسکن پیشرفت خوبی دارد

وزیر راه و شهرسازی به وضعیت نهضت ملی مسکن در استان زنجان اشاره کرد و گفت: زنجان در نهضت مسکن پیشرفت خوبی دارد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از ایرنا، مهرداد بذرباش روز شنبه در دومین سفر استانی رئیس جمهور و برخی از اعضای هیات دولت به زنجان افزود : امروز با حضور رئیس جمهور در زنجان شاهد بهره برداری بیش از هفت هزار و ۱۰۰ واحد مسکونی هستیم.

به گفته وی عملیات آماده سازی و تحویل ۱۰ هزار قطعه زمین روستایی نیز آغاز شده است و ۱۰ هزار قطعه نیز سال آینده به مردم تحویل داده می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی گفت: امروز همچنین هفتصدمین قطعه زمین تحویلی بابت طرح جوانی جمعیت با حضور رئیس جمهور تحویل مردم شد.

وی افزود:‌بازدید از طرح خط دوم ریلی قزوین به زنجان انجام شد، این محور ۱۸۰ کیلومتری بخش زیادی از آن پیشرفت دارد و امیدواریم بتوانیم تا انتهای سال آینده این پروژه را به بهره برداری برسانیم.

دور دوم سفر استانی رییس جمهور و هیات دولت به استان زنجان از دیروز /جمعه/ ۱۵ دی آغاز شده است.

در این سفر قرار است یک هزار و ۹۵ پروژه و پنج هزار و ۸۵۷ واحد مسکونی به ارزش ۳۰۰ هزار میلیارد ریال بهره‌برداری شود.

برنامه حضور آیت الله رییسی، رئیس جمهور در استان زنجان در این سفر استانی با توجه به وقوع حادثه تروریستی در کرمان و شهادت و مصدومیت هموطنان،‌ کمی تغییر کرد و برنامه دیدار عمومی رئیس جمهور به امروز شنبه موکول شد.

همچنین امروز قرار است راهپیمایی گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی کرمان و دیدار با رییس جمهور از ساعت ۹ و ۳۰ صبح از میدان قائم تا مصلای نماز جمعه زنجان برگزار شود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا