مجله خبریراه و شهرسازی

قرارداد تسهیلاتی بیش از ۳۱۴ هزار واحد نهضت ملی مسکن منعقد شد

مدیرعامل بانک مسکن از افتتاح حساب یک میلیون و ۱۱۴ هزار و ۷۲۲ نفر در بانک مسکن خبر داد و گفت: قرارداد تسهیلاتی ۳۱۴ هزار و ۲۵ واحد در بانک مسکن منعقد شده است.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، «سید عباس حسینی»‌ روند ارائه تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن توسط آن بانک را اعلام کرد و افزود: از ابتدای اجرای طرح نهضت ملی مسکن تاکنون یک میلیون و ۱۱۴ هزار و ۷۲۲ نفر در بانک مسکن افتتاح حساب کردند.

مدیرعامل بانک مسکن ادامه‌داد: تعداد واحدهایی که قراردادهای پرداخت تسهیلات آنها منعقد شده، به ۳۱۴ هزار و ۲۵ واحد رسیده که مجموع ارقام این میزان تسهیلات ۱۳۱ هزار و ۹۸۲ میلیاردتومان است.

حسینی ادامه‌داد: در مجموع از محل تسهیلات و آورده متقاضیان ۱۱۹ هزار و ۷۴ میلیارد تومان به حساب سازندگان واریز شده است که ۷۰ هزار و ۷۵۹ میلیارد تومان آن از محل تسهیلات و ۴۸ هزار و ۳۱۵ میلیاردتومان از محل آورده متقاضیان است.

پیشتر «مهرداد بذرپاش»‌ وزیر راه و شهرسازی اعلام‌کرد: عملیات ساخت پروژه‌های نهضت ملی مسکن در سراسر کشور از یک میلیون و ۹۳۰ هزار واحد عبور کرد و امیدواریم تا پایان سال جاری و سال آینده شاهد رشد و افزایش ساخت این پروژه‌ها در کشور باشیم.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا