مجله خبریراه و شهرسازی

آخرین اخبار از روند ارایه تسهیلات طرح مسکن ملی

مدیرعامل بانک مسکن از افتتاح حساب یک میلیون و ۱۱۴ هزار و ۷۲۲ نفر در بانک مسکن خبر داد و گفت: قرارداد تسهیلاتی ۳۱۴ هزار و ۲۵ واحد در بانک مسکن منعقد شده است.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن روند ارایه تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن توسط آن بانک را اعلام کرد و گفت: از ابتدای اجرای طرح نهضت ملی مسکن تاکنون یک میلیون و ۱۱۴ هزار و ۷۲۲ نفر در بانک مسکن افتتاح حساب کردند.

مدیرعامل بانک مسکن ادامه داد: تعداد واحدهایی که قراردادهای پرداخت تسهیلات آنها منعقد شده است به ۳۱۴ هزار و ۲۵ واحد رسیده است که مجموع ارقام این میزان تسهیلات ۱۳۱ هزار و ۹۸۲ میلیارد تومان است.

حسینی توضیح داد: در مجموع از محل تسهیلات و آورده متقاضیان ۱۱۹ هزار و ۷۴ میلیاردتومان به حساب سازندگان واریز شده است که ۷۰ هزار و ۷۵۹ میلیارد تومان آن از محل تسهیلات و ۴۸ هزار و ۳۱۵ میلیارد تومان از محل آورده متقاضیان است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا