مجله خبریبورس و بازارراه و شهرسازی

خریدوفروش امتیاز‌های مسکن ملی در پردیس قانونی نیست

مدیرکل شرکت عمران شهر پردیس گفت: اجازه نخواهیم داد که دلالان و سوداگران در این شهر اقدام به ناامید کردن متقاضیان واحد‌های مسکن مهر کنند.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، خلیل محبت خواه مدیرکل شرکت عمران پردیس گفت: در حال حاضر روند شناسایی خانه های خالی در شهر پردیس با سرعت در حال اجرا است این برنامه همچنان ادامه دارد و اجازه نخواهیم داد که دلالان و سوداگران در این شهر پردیس اقدام به نا امید کردن متقاضیان واحدهای مسکن مهر پردیس کنند.

به گفته وی برخی از دلالان به تازگی دوباره اعلام کرده اند که خرید و فروش امتیازهای مسکن ملی قانونی شده است اما باید اعلام کنم که به هیچ عنوان خرید وفروش امتیازهای مسکن ملی قانونی نیست و این موضوع خود باعث آسیب وارد شدن به ظرفیت پروژه های نهضت ملی مسکن می شود.

او بیان کرد: در حال حاضر  روند شناسایی خانه های خالی که برخی از آنها را به عنوان امتیازهای مسکن ملی به متقاضیان می فروشند فراهم شده که باید اعلام کنیم این موضوع به هیچ عنوان در حال حاضر قانونی نشده و همچنان برای متقاضیان تخلف بزرگی به شمار می رود.

محبت خواه اظهار کرد: در صورتی که در شهر پردیس این تخلف مشاهده شود با آن برخورد شدیدی خواهیم کرد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا