مجله خبریراه و شهرسازی

پرونده مسکن مهر پرند در نیمه شهریور بسته خواهد شد

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: پرونده مسکن مهر در این شهر با تحویل ۲ هزار و ۸۰۰ واحد باقیمانده در نیمه اول شهریورماه بسته خواهد شد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از ایرنا، «آرش صیادی» افزود: ۲ هزار و ۸۰۰ واحد در قالب مسکن مهر در شهرجدید پرند باقی‌مانده بود که در نیمه اول شهریورماه تحویل متقاضیان می شود و با این واگذاری عملا پرونده مسکن مهر در این شهر تمام خواهد شد.

وی اضافه کرد: این تعداد به جز ۷۰۰ واحدی است که تعاونی‌های مردمی و یا تعاونی دستگاه‌های مختلف در سالهای گذشته زمین‌هایی را گرفته اما به دلیل مشکلات حقوقی پیچیده اعضا با هم دچار مشکل شده و یا تعاونی‌ها منحل شدند.

صیادی با بیان اینکه در شهر جدید پرند ۲۲۵ هزار نفر درسامانه نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کرده بودند، تصریح کرد: با پالایش‌های صورت گرفته حدود ۷۵ هزار نفر در این شهر واجد شرایط شناخته شدند، اما محدودیت هایی در تامین زمین داریم.

وی ادامه داد: با هدف تامین زمین برای ساخت نهضت ملی مسکن در شهرجدید پرند، سال گذشته ۶۰۰ هکتار زمین در قالب فازهای ۴۵۰ و ۱۴۵ هکتاری به پرند افزوده شده و موفق شدیم که برای ۳۲ هزار واحد زمین مورد نیاز را تامین کنیم.

مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان اینکه از این تعداد پیمانکار ۲۷ هزار واحد انتخاب و عملیات اجرایی ساخت آنها شروع شده است، گفت: همچنین به دلیل افزایش تراکمی که در زمین ها داشتیم در روزهای اخیر پنج هزار واحد دیگر نیز افزوده که در فرآیند انتخاب سازنده قرار دارند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا