مجله خبریراه و شهرسازی

۶۰ واحد مسکن مهر در بندرانزلی افتتاح شد

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد: همزمان با هفته تعاون و ششمین روز از هفته دولت ۶۰ واحد مسکن مهر در بندرانزلی افتتاح شد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از ایسنا، معصومه رمضان‌زاده  در حاشیه افتتاح  ۶۰ واحد مسکن مهر در خیابان پرستار بندر انزلی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این واحدها توسط شرکت مسکن مهر کارگری کاوه انجام و در اختیار اعضا قرار گرفت.

وی با بیان اینکه از مجموع ۱۴۴ واحد پروژه مسکن مهر شهرستان انزلی ۸۴ واحد آن در سال ۹۵ به اعضا تحویل داده شد، افزود: ۶۰ واحد باقیمانده نیز در هفته تعاون سال جاری و همزمان با ششمین روز از هفته دولت افتتاح شد.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: برای این پروژه جمعا ۱۴ میلیارد تومان هزینه شد که از این میزان ۱۱ میلیارد و ۵۱۰ میلیون تومان توسط اعضای تعاونی و مبلغ ۲ میلیارد و ۴۹۰ میلیون تومان از طریق تسهیلات تامین شد.

رمضان‌زاده تاکید کرد: این مراسم همزمان با ۳۲ طرح تعاونی دیگر استان گیلان به صورت نمادین با سرمایه گذاری بالغ بر ۸۰۰ میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای ۷۰۱ نفر افتتاح شد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا