بورس و بازارراه و شهرسازیمجله خبری

عبور قیمت مسکن مهر از یک میلیارد تومان

به گزارش ساختمان آنلاین:  بررسی های صورت گرفته حاکی از آن است که میانگین قیمت واحدهای مسکن مهر در شهر پردیس به نسبت از شهر پرند بالاتر است به طوری که واحد ۱۰۷ متری مسکن مهر در شهر پردیس ۷۵۰ میلیون تومان قیمت خورده است و واحدهای ۱۰۶ متری آن نیز امروز به قیمت ۹۶۰ میلیون تومان معامله می شوند.

حتی در برخی از موارد قیمت برخی از واحدهای مسکن مهر این منطقه از یک میلیارد تومان نیز فراتر رفته است به طوری که آپارتمان های ۱۰۰ متری فاز ۱۱ پردیس این روز ها یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

در این بین اما میانگین قیمت مسکن مهرهای پرند از پردیس پایین تر است به طوری که یک واحد ۸۵ متری مسکن مهر پرند ۳۵۵ میلیون تومان قیمت خورده است و یک واحد دیگر ۹۰ متری مسکن مهر در این منطقه ۴۳۰ میلیون تومان قیمت دارد.

پس از پرند مسکن مهر های مناطق گیلاوند و رودهن نیز به نسبت ارزان هستند به طوری که یک واحد ۱۰۵ متری مسکن مهر در گیلاوند این روزها به قیمت ۳۰۰ میلیون تومان خرید و فروش می شود.

قیمت روز مسکن مهر در جدول زیر آمده است:

 

خبرآنلاین

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا