راه و شهرسازیمجله خبری

حل مشکل اعتبار نصب انشعابات آب و برق مسکن مهر

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از ایرنا، «هادی عباسی» درباره چرایی عدم نصب انشعابات آب و برق مسکن مهر که موجب عدم سکونت مالکان آن از جمله در شهر پرند شده است، اظهار کرد: هفته گذشته جلسه‌ای با حضور رییس جمهوری برای حل مشکل انشعابات آب و برق واحدهای مسکن مهر برگزار شد.

وی توضیح داد: قرار شد اعتباراتی که در بودجه ۱۴۰۱ پیش‌بینی شده و مربوط به خدمات زیربنایی است به صورت ۱۰۰ درصد توسط سازمان برنامه و بودجه اختصاص یابد تا انشعابات آب و برق واحدهایی که بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند، نصب شود.

معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی گفت: بر این اساس اعتبارات در نظر گرفته شده ۱۰۰ درصد تخصیص خواهد یافت و در عین حال برای سال ۱۴۰۲ نیز بودجه خوبی برای حل خدمات زیربنایی مسکن مهر در نظر گرفته شد.

عباسی اضافه کرد: اگر در تخصیص ۱۰۰درصدی با کسری بودجه مواجه شویم از محل اراضی تجاری برنامه تامین اعتبارات را ادامه خواهیم داد.

وی درباره گلایه متقاضیان مسکن مهر درباره کمبود مدرسه در سایت مساکن شهر جدید پرند، پاسخ داد: تعداد کثیری مدرسه در سایت‌های مسکن مهر احداث شده است و در صورت گزارش آموزش و پرورش هر جا کمبودی وجود داشته باشد، آمادگی داریم تا از محل اراضی تجاری، مدارس را احداث کنیم.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا