مجله خبریراه و شهرسازی

واگذاری هزار و ۴۰۶ واحد مسکن به متقاضیان کردستانی

هزار و ۴۰۶ واحد مسکن کردستان روز یکشنبه همزمان با چهارمین روز از هفته دولت با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهور و وزیر راه و شهرسازی افتتاح و به متقاضیان واگذار شد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از ایرنا، همزمان با هفته دولت، ۱۰۱ هزار و ۲۷۸ هزار واحد مسکونی نهضت ملی روز یکشنبه در آیینی با حضور رئیس‌جمهور به متقاضیان تحویل داده شد که سهم استان کردستان هزار و ۴۰۶ واحد مسکن است.

مدیرکل راه و شهرسازی کردستان در حاشیه افتتاح این واحدها اظهار کرد: این تعداد واحد افتتاح شده شامل ۱۷۹ واحد مسکن مهر، نوسازی مسکن در بافت فرسوده ۲۳۱، خودمالکی ۳۶۲ واحد و مسکن روستایی نیز ۶۳۴ واحددر سطح استان است.

کل سهمیه ابلاغی برای مسکن ملی در استان کردستان ۸۷ هزار و ۲۳۹ واحد است که از این تعداد ۱۶ هزار واحد مسکن روستایی و پنج هزار و ۷۰۰ واحد مسکن استیجاری است، به این معنی که دولت آن را احداث کند و به صورت اجاره از آن بهره‌برداری شود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا