راه و شهرسازیمجله خبری

انتخابات شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان ۲۳ اسفند برگزار می‌شود

به گزارش ساختمان آنلاین:  متن نامه رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی به شرح زیر است؛

نظر به برگزاری نهمین دوره انتخابات اعضای هیئت مدیره سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها و با توجه به این که حد نصاب لازم برای رسمیت جلسات شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان حضور دو سوم اعضا تعیین شده است که در شرایط فعلی محقق نبوده و شورای مرکزی از رسمیت ساقط شده و ادامه فعالیت آن دارای ایراد قانونی و حقوقی است.

از این رو با نگرش به اختیارات حاصل از قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان مصوب سال 1374 و آیین نامه اجرایی آن به این وسیله از همه اعضای اصلی هیئت مدیره سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها برای حضور در جلسه فوق العاده هیئت عمومی سازمان که با توجه به همه گیری بیماری کووید 19 (کرونا) به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد دعوت به عمل می آید.

در انتهای نامه وزیر راه و شهرسازی زمان برگزاری انتخابات روز دوشنبه 23 اسفند ماه امسال تعیین شده است.

دستور جلسه مذکور نیز انتخاب افراد واجد شرایط عضویت در شورای مرکزی سازمان  نظام مهندسی ساختمان به میزان حداقل دو برابر تعداد مورد نیاز در هر رشته با قید اصلی و علی البدل اعلام شده است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا