راه و شهرسازیمجله خبری

تمامی ۱۰۰۰ واحد طرح نهضت ملی مسکن در شهر جدید رامشار ویلایی ساخته می‌شود

به گزارش ساختمان آنلاین: ابوذر نکویی عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید رامشار در سیستان و بلوچستان ضمن بیان اینکه شهر جدید رامشار در ۳۵ کیلومتری زابل و ۱۷۰ کیلومتری زاهدان، مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است و بلندترین نقطه حوزه شمال استان محسوب می‌شود و جزو شهرهای نسل یک به شمار می‌رود که با هدف اسکان جمعیت سرریز حوزه سیستان ساخته شده است، به ارائه اطلاعاتی از آخرین وضعیت اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهر جدید رامشار پرداخت.

عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید رامشار گفت: حدود ۲۲۰۰ نفر برای شرکت در طرح نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کردند که پالایش پرونده‌ها هم تکمیل شده است که بر این اساس ۱۰۰۰ نفر واجد شرایط تشخیص داده شدند. سهمیه سال اول شهر جدید رامشار در طرح نهضت ملی مسکن، احداث ۳۰۰ واحد بوده است که ما متقاضیان واجد شرایط را به بانک معرفی کرده‌ایم و آنها هم کارهای افتتاح حساب‌شان را انجام داده‌ و برخی هم واریز وجه را هم انجام داده‌اند.

نکویی افزود: برای ساخت واحدهای شهر جدید رامشار با مجموعه «رسا» به تفاهم رسیده‌ایم و ظرف چند روز آینده زمین را تحویل این مجموعه می‌دهیم. در مجموع از ۱۰۰۰ واحد کل سهمیه شهر جدید رامشار ۳۰۰ واحد تا پایان سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی گفت: با توجه به اینکه منطقه محروم است، بخشی از متقاضیان، متقاضیان خاص و تحت پوشش نهادهایی مانند کمیته امداد و بهزیستی هستند و وجه ۴۰ میلیون تومان اولیه را این دستگاه‌ها پرداخت می‌کنند. ما همزمان کار آماده‌سازی زمین را برای ساخت واحدها پیش برده‌ایم و به‌زودی عملیات اجرایی شروع می‌شود.

عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید رامشار اضافه کرد: زمین‌های طرح نهضت ملی در شهر جدید رامشار هیچگونه معارضی ندارد و همه در طرح جامع شهر دیده شده است و کلیه خدمات آب و برق و … مهیاست. تمامی ۱۰۰۰ واحد مسکونی طرح به صورت ویلایی هر کدام در متراژ ۲۰۰ تا ۲۲۰ مترمربع ساخته خواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا