راه و شهرسازیمجله خبری

اولین تصاویر از نهضت ملی مسکن پردیس

به گزارش ساختمان آنلاین:   از اواخر سال ۱۳۹۹ عملیات خاکبرداری پروژه ۲۰۴۳ واحدی «آریاشهر» پردیس که در ۳۲ بلوک برای متقاضیان ثبت‌نامی نهضت ملی مسکن جانمایی شده، آغاز شده است. عملیات خاکبرداری این پروژه با حدود ۱۵۰ دستگاه ماشین آلات سنگین و هیدرولیکی تا سه ماهه اول سال ۱۴۰۰ مستمرا ادامه پیدا کرد. اولین تصاویر از پیشرفت پروژه نهضت ملی مسکن شهر جدید پردیس در این گزارش منتشر شده است.

اولین تصاویر از نهضت ملی مسکن پردیس

طبق اطلاعات شرکت عمران شهر جدید پردیس ، پس از عملیات خاکبرداری، عملیات مگروفونداسیون شروع شد که تا کنون اسکلت حدود ۱۰ بلوک از ۳۲ بلوک به اتمام رسیده و هم‌اکنون عملیات سفت‌کاری در حال انجام است.

سیامک جوان‌بخت ـ مدیر طرح نهضت ملی مسکن پردیس در این خصوص اظهار کرد: در صورت تکمیل آورده متقاضیان و همچنین پرداخت ۴۵۰ میلیون تومان تسهیلات بانک مسکن به ازای هر واحد مطابق قراردادهای مشارکت مدنی، تا پایان سال ۱۴۰۱ شاهد افتتاحاتی در این پروژه خواهیم بود. پروژه آریاشهر کاملا فعال است و متقاضیان از روند کارها بازدید می‌کنند. این پروژه جزو برترین طرحهای نهضت ملی مسکن در سطح کشور است.

وی اظهار کرد: پروژه آریاشهر پردیس در سه جبهه عملیات آماده‌سازی، محوطه‌سازی و ساخت در حال انجام است. آماده‌سازی حدود ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. در محوطه‌سازی ۲۳ پلت‌فرم وجود دارد که در این بخش نیز ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داریم. در بحث ساخت واحدها نیز در مجموع ۳۲ درصد پیشرفت فیزیکی وجود دارد. بلوکهایی که به مرحله اسکلت رسیده دارای پیشرفت ۴۰ درصد است.

اولین تصاویر از نهضت ملی مسکن پردیس

اولین تصاویر از نهضت ملی مسکن پردیس

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا