راه و شهرسازیمجله خبری

آخرین وضعیت پروژه‌های نهضت ملی مسکن در گلبهار

به گزارش ساختمان آنلاین:  به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، یکی از پروژه های نهضت ملی مسکن در شهر جدید گلبهار پروژه بزرگ 1257 واحدی است که در محله 35 (آسمان 7) شهر گلبهار توسط شرکت بتن ساز تربت عملیات اجرایی خود را دنبال می کند.

همچنین پروژه بزرگ 942 واحدی در محله 35 (آسمان) شهر جدید گلبهار واقع شده است که عملیات اجرایی آن توسط شرکت ساختمانی و راهسازی مرمر بتن همچنان ادامه دارد.

در ادامه اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهر جدید گلبهار نیز عملیات اجرایی پروژه 176 واحدی نهضت ملی مسکن که در محله 17 «هلال» شهر گلبهار واقع شده است، توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در حال انجام است.

پروژه های نهضت ملی‌مسکن در اقصی نقاط شهرستان گلبهار در حال عملیات اجرایی است و یکی دیگر از پروژه هایی که عملیات خاکبرداری فونداسیون آن در حال اجرا است، پروژه 213 واحدی نهضت ملی‌مسکن یا همان «آسمان 10» است که در این شهرستان آغاز شده است و در حال انجام است. عملیات خاکبرداری فونداسیون این پروژه توسط شرکت ساب نیرو در قالب چهار بلوک و در محله 35 گلبهار «آسمان» در حال انجام است.

گفتنی است شرکت عمران گلبهار سعی کرده است از تمام ظرفیت های خود برای تکمیل و اتمام همه پروژه های در حال احداث در شهر جدید گلبهار استفاده کند.

 

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا