مجله خبریراه و شهرسازیمجلس و ارگان ها

تعهد دولت در نهضت ملی مسکن در استان‌ها باید اجرایی شود

حسین مذنب گفت: هم اینک یک سال و نیم از اجرای طرح اولویت دار نهضت ملی مسکن در کشور می‌گذرد و باید تعهد دولت در استان‌های مختلف کشور در خصوص این طرح اجرایی شود.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حسین مذنب در نشست شورای مسکن کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار کرد: طبق وعده رئیس جمهور باید وضعیت اجرای طرح نهضت ملی مسکن در ۱۰ استان بررسی می‌شد که کهگیلویه و بویراحمد یکی از استان‌های مشخص شده است.

وی افزود: در این ۱۰ استان از لحاظ جغرافیایی طرح ارزیابی می‌شود و چنانچه اختلافی بین دستگاه‌های اجرایی باشد رفع می‌شود و همچنین از توان وزارت راه و شهرسازی برای رفع مشکلات بهره خواهیم برد.

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی ابراز کرد: به طور کلی در این سفر مشکلات استان بررسی می‌شود اگر مشکل استانی است، آن را همین‌جا حل می‌کنیم چنانچه در توان وزارتخانه نبود باید چاره‌ای برای آن اندیشیده شود.

مذنب تاکید کرد: یک سال و نیم از اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان‌ها می‌گذرد باید ببینیم کجا هستیم البته در کهگیلویه و بویراحمد کارهای خوبی هم انجام شده است ولی باید سرعت پروژه‌ها افزایش یابد.

وی ادامه داد: بانک‌های استان موظفند بدون محدودیت تسهیلات واحدهای خود مالک را پرداخت کنند و هر تقاضایی آمد باید پرداخت کنند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا