مجله خبریراه و شهرسازیمجلس و ارگان ها

آغاز همکاری قرارگاه خاتم در طرح نهضت ملی مسکن

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: قرارگاه خاتم الانبیا همکاری در طرح نهضت ملی مسکن در استان‌های البرز و یزد را به صورت پایلوت آغاز کرده است.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از سازمان ملی زمین و مسکن، ارسلان مالکی در نشست مشترک معاونان وزارت راه‌ و شهرسازی و نمایندگان قرارگاه خاتم الانبیاء با تاکید بر اهمیت صنعتی‌سازی مسکن در کشور افزود: استفاده و توسعه روش‌های صنعتی می‌تواند سرعت و کیفیت تولید مسکن در کشور را افزایش دهد.

وی با اشاره به اینکه در طرح نهضت ملی مسکن در تلاش هستیم تا از ظرفیت تمامی نهادهایی که امکان همکاری و همراهی در عملیات های زیربنایی، روبنایی، آماده‌سازی و ساخت پروژه‌های این طرح را دارند، استفاده کنیم، اظهار داشت: مجوزات لازم در قالب مصوبات شورای عالی مسکن برای استفاده از ظرفیت قرارگاه خاتم الانبیاء اخذ شده است در همین راستا جلسات متعددی در قالب کارگروه مشترک برگزار شده و به‌زودی تفاهمنامه‌ای با قرارگاه خاتم الانبیا در سطح وزارتخانه با همکاری صندوق ملی مسکن و شرکت عمران شهرهای جدید منعقد خواهد شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با تشریح این امر که قرارگاه خاتم الانبیاء همکاری در طرح نهضت ملی مسکن در استان‌های البرز و یزد را به صورت پایلوت آغاز کرده، تصریح کرد: در موضوع آماده‌سازی، خدمات زیربنایی و روبنایی به تفاهم رسیدیم و موضوع احداث باقیمانده‌ نیز جهت تعیین تکلیف در جلسه‌ای تخصصی در مرکز تحقیقات پیگیری خواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا