مجله خبریراه و شهرسازی

سهم خوزستان از نهضت ملی مسکن ۲۸۸ هزار واحد است

استاندار خوزستان گفت: از چهار میلیون مسکنی که باید در چهار سال ساخته شود، سهم خوزستان ۲۸۸ هزار واحد است که توسط مردم و نهادها و دستگاه‌های اجرایی ساخته می‌شود.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از مهر، علی اکبر حسینی محراب در نشست شورای مسکن استان خوزستان بیان کرد: مسکن مهمترین کار دولت است؛ از چهار میلیون مسکنی که باید در چهار سال ساخته شود، سهم خوزستان ۲۸۸ هزار واحد است که چه توسط مردم و چه توسط نهادها و دستگاه‌های اجرایی ساخته می‌شود و ایجاد زیرساخت‌های این واحدها شامل آب، برق، تلفن، راه، مدرسه، بهداشت، پاسگاه و مسجد باید در دستورکار باشد.

وی افزود: بخش مسکن باید به عنوان موتور محرک اشتغال و رشد و توسعه استان باشد و فرمانداران و اعضای شورای مسکن استان و شهرستان‌ها دست در دست هم دهند و کار تهیه و ساخت مسکن را جلو ببرند.

در این جلسه فرمانداران گزارشی از روند نهضت ملی مسکن ارائه دادند و موضوعات مرتبط همچون پیگیری تشکیل گشت‌های ساماندهی بنگاه‌های مشاور املاک، تسریع در شناسایی خانه‌های خالی، گزارش روند مسکن روستایی، گزارش روند اعطای تسهیلات خودمالکی مطرح شد و مورد بررسی قرار گرفت.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا