مجله خبریراه و شهرسازی

آماده‌سازی هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از آماده سازی یک هزار پروژه در قالب طرح نهضت ملی مسکن در کشور خبر داد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از مهر، ارسلان مالکی مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن، گفت: حجم پروژه‌های مسکن که در استان‌ها آغاز شده نسبت به آنچه در سال‌ها و حتی دهه‌های گذشته در ادارات استانی انجام می‌شد بی‌سابقه است. این حجم از کار هم مایه مباهات است و هم نیاز به نظارت مضاعف شما در تطبیق هزینه‌ها با قوانین و مقررات، تأمین اعتبارات و مستندسازی اسناد دارد و نمی‌توان به این کار تنها به عنوان یک تکلیف اداری نگاه کرد بلکه این حجم از کار نیاز به سیستم، فرایند و سازوکار دقیق دارد.

مالکی با اشاره به اینکه نزدیک به یک هزار پروژه آماده سازی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در کشور تعریف شده، تاکید کرد: قطعاً اولویت همه ما در مجموعه وزارت راه و شهرسازی تسریع در پیشبرد طرح نهضت ملی مسکن است و باید بدانیم که اتمام سریع‌تر این پروژه‌ها حتی به اندازه یک روز هم که شده به معنای حل مشکل مسکن یک خانواده است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا