مجله خبریراه و شهرسازی

آغاز عملیات آماده‌سازی سایت نهضت ملی مسکن در سوسنگرد

محبت خواه گفت: با تکمیل و افزایش اعتبارات بانک‌ها و کاهش اعتبارات بانک‌های متخلف شاهد تکمیل واحد‌های مسکن مهر وتسریع در اجرای واحد‌های مسکن ملی خواهیم بود.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، خلیل محبت خواه مدیرعامل شرکت عمران پردیس گفت: با تکمیل زیرساخت های واحدهای مسکن مهر به زودی شاهد تحویل واحدها خواهیم بود و روند اجرای پروژه ها تسریع می شود.

به گفته وی هماهنگی برای اجرای این پروژه‌ها در دستور کار قرار گرفته و به زودی تعداد زیادی از پروژه‌های  مسکن مهر  را به بهره برداری خواهیم رساند.

او می‌گوید: در حال حاضر برای تکمیل واحدهای مسکن مهر و همچنین مسکن ملی باید منابع مالی لازم تزریق شود که آن هم باید از سوی بانک‌ها تامین اعتبار شود .

محبت خواه اظهار کرد: در حال حاضر برای افزایش تامین اعتبار بانک‌ها باید طبق قانون برنامه هفتم توسعه از اعتبارات بانک های متخلف کاسته و به بانک‌های که در این زمینه همکاری داشته‌اند اضافه شود که در این زمینه هم باید بانک مرکزی و وزارت راه وشهرسازی همکاری کنند.

وی گفت: در حال حاضر همکاری برخی از بانک‌ها در این بخش مناسب بوده اما باید بانک‌ها ی دیگر هم در این زمینه همکاری بهتری داشته باشند که  یکی از راهکارهای آن کاهش اعتبارات بانک‌های متخلف و افزایش اعتبارات بانک‌های  دولتی است .

 

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا