راه و شهرسازیمجله خبری

قبل از تعیین نقاط طرح نهضت ملی مسکن نظر کارشناسان آبی اخذ شود

به گزارش ساختمان آنلاین: علی اکبر محرابیان، وزیر نیرو گفت: به علت محدودیت منابع آبی در برخی مناطق کشور امکان تأمین آب وجود ندارد لذا با هدف جلوگیری از مشکل، از وزارت راه و شهرسازی و شورای عالی معماری و شهرسازی خواسته‌ایم قبل از تصویب طرح‌های مربوط به ساخت مساکن جدید، نظر دقیق کارشناسی وزارت نیرو در این باره را اخذ و اجرایی کنند.

وی با تأکید بر اینکه واحدهای جدید از نظر وزارت نیرو سه نیاز آب، برق و فاضلاب دارند، افزود: در موضوع برق و فاضلاب هرکجا استقرار داشته باشند ما تأمین می‌کنیم هرچند ممکن است هزینه‌های بالایی داشته باشد ولی در موضوع آب ما نباید در شهرهای دارای تنش آبی شدید کشور، بارگذاری جدیدی ایجاد کنیم و در چارچوب همکاری و تعامل با وزارت راه وشهرسازی، اما با رعایت نظر کارشناسان آب این وزارتخانه، خود را موظف به تأمین آب این ۴ میلیون واحد کرده‌ایم.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا