مجله خبریراه و شهرسازیمجلس و ارگان ها

ساخت ۱۴۵ هزار واحد شهری نهضت ملی توسط بنیاد مسکن اجرایی شد

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از عملیاتی و اجرایی شدن ساخت بیش از ۱۴۵ هزار واحد نهضت ملی مسکن در شهرهای تحت مسوولیت این بنیاد خبر داد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، «حمیدرضا سهرابی» گفت: هم اکنون ۱۴۵ هزار و ۵۶۸ هزار واحد نهضت ملی مسکن توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی وارد فاز اجرایی شده است.

وی اضافه‌کرد: از تعداد کل واحدهای نهضت ملی که توسط بنیاد مسکن در شهرها وارد فاز عملیاتی شده، به ۷۵ هزار واحد زمین تحویل شده است.

سهرابی افزود: همچنین از این میزان واحد نهضت ملی در شهرهای تحت مسوولیت بنیاد مسکن، نزدیک‌به ۱۱۰ هزار واحد پروانه ساختمانی گرفته‌اند و ۹۵ هزار و ۳۲۰ واحد در مرحله فونداسیون قرار دارند.

بنیاد مسکن تعهد کرده است تا یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحد مسکن نهضت ملی را اجرایی کند که بخشی از آنها در شهرهای تحت مسوولیت بنیاد و بخشی نیز در روستاها احداث می‌شود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا