مجله خبریراه و شهرسازیمجلس و ارگان ها

۷ هزار واحد مسکونی در اراضی دانشگاه تهران احداث می‌شود

تفاهمنامه همکاری و مشارکت در طرح ساخت و سرمایه‌گذاری برای تولید هفت هزار واحد مسکونی در اراضی متعلق به دانشگاه تهران برای تأمین مسکن اساتید جوان، اعضای هیأت علمی دانشگاه و یاوران علمی (کارمندان) دانشگاه تهران بین دانشگاه تهران و شهرداری تهران منعقد شد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از ایرنا، این تفاهمنامه عصر دوشنبه به امضاء علیرضا زاکانی شهردار تهران، حمیدرضا صارمی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران و سید مهدی هدایت مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از طرف شهرداری تهران و سید محمد مقیمی رییس دانشگاه تهران، احمد نوحه‌گر معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع دانشگاه تهران و رضا قاسمی مدیرکل طرح‌های عمرانی و پشتیبانی دانشگاه تهران از طرف دانشگاه تهران رسید.

بر اساس این تفاهمنامه، شناسایی و معرفی اراضی دارای سند قطعی مالکیت با قابلیت تخصیص به موضوع تفاهمنامه از سوی دانشگاه تهران صورت می‌گیرد و برای ساخت و سرمایه‌گذاری زمین معرفی‌شده توسط طرفین تفاهم‌نامه اقدام می‌شود.

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران به نمایندگی از شهرداری تهران و رییس سازمان توسعه و سرمایه‌گذاری دانشگاه تهران به نمایندگی از دانشگاه تهران، مسئولیت پیشبرد موضوع تفاهم‌نامه و پیگیری تحقق آن را برعهده دارند.

مدت زمان تفاهمنامه از زمان امضا پنج سال تعیین شده و در صورت توافق طرفین قابل تمدید خواهد بود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا