مجله خبریراه و شهرسازیمجلس و ارگان ها

۲۸۰۰ واحد مسکونی و متروی شهر جدید پرند به زودی افتتاح می‌شود

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند از راه‌اندازی مرکز تماس در آن شرکت خبر داد و گفت: ۲ هزار و ۸۰۰ واحد مسکونی و متروی شهر جدید پرند به‌زودی افتتاح می‌شود.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، «آرش صیادی» به تشریح برخی از اقدامات آن شرکت در پاسخگویی به مردم در آن شهر جدید پرداخت و از راه‌اندازی مرکز تماس برای پاسخگویی به متقاضیان مسکن خبر داد.

وی توضیح‌داد: شرکت عمران شهر جدید پرند به‌منظور شفافیت و پاسخگویی به مردم و متقاضیان مسکن و رفع سایر مشکلاتی که در حوزه عملکرد شهرهای جدید وجود دارد، مرکز تماس را راه اندازی کرده است که در این مرکز روزانه به‌طور میانگین ۲۰۰ پیام پاسخ داده می‌شود.

صیادی ادامه‌داد: غیرحضوری کردن خدمات از دیگر اقداماتی است که شرکت عمران شهر جدید پرند آن را در برنامه قرار داده است.

به گفته این مقام مسوول، از مهمترین اقداماتی که شرکت عمران شهر جدید پرند در برنامه قرار داده، افتتاح متروی پرند در ماه‌های آتی و همچنین بهره‌برداری از ۲ هزار و ۸۰۰ واحد تکمیل شده مسکن مهر است که به‌زودی تحویل متقاضیان خواهد شد.

وی تصریح‌کرد: شهرسازی جامع‌نگر در دستور کار برنامه‌های شرکت عمران شهر جدید پرند است و این شرکت در اهداف کلان خود ساخت مسکن را در کنار شهرسازی در برنامه قرار داده است.

صیادی همچنین از برنامه قریب‌الوقوع آن شرکت برای نصب دوربین در پروژه‌های در حال اجرای نهضت ملی مسکن در شهر جدید پرند خبر داد و افزود: دوربین‌ها برای تسهیل ارتباط با مردم و ارائه تصویری شفاف از روند اجرای پروژه‌ها به‌زودی نصب خواهد شد و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا