راه و شهرسازیمجله خبری

آغاز عملیات اجرایی ۶۵۰۰ واحد مسکونی در کرمان

به گزارش ساختمان آنلاین: علی حاجی‌زاده، مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان،  از نام‌نویسی ۱۷۹ هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: قریب به ۴۴ هزار نفر واجد شرایط شناخته شدند.

وی بیشترین اسقبال را در شهر کرمان خواند و عنوان کرد: شهرهای کرمان، بیم و سیرجان بیشترین متقاضیان را به خود اختصاص دادند.

حاجی زاده با بیان اینکه مقرر شده در این استان طی چهار سال ۱۰۳ هزار واحد مسکونی ساخته شود، اظهار کرد: عملیات اجرایی شش هزار و ۵۰۰ واحد آغاز شده است و این واحدها با ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی روبه‌رو بودند.

وی تاکید کرد: زمین برای سهمیه یکساله تامین شده و مابقی را از روش‌هایی که ابلاغ شده است، پیگیری و تامین خواهیم کرد، با این حال اما در برخی از شهرهای استان معضل کمبود زمین را شاهد هستیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان مراحل پالایش متقاضیان را در حال انجام اعلام کرد و گفت: پالایش بخش زیادی از متقاضیان انجام شده است و اکنون بخش مجردان درحال انجام است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا