مجلس و ارگان هامجله خبری

جزئیات ثبت‌نام طرح مسکن ملی در بروجرد

به گزارش ساختمان آنلاین: “احمد پارسا” افزود: ثبت نام طرح اقدام مسکن ‌ملی در پنج مرحله در این شهرستان انجام شده است و تاکنون یک هزار و ۲۰۰ متقاضی تایید و وجه اولیه ۴۰۰ میلیونی ریالی را واریز کرده اند، و پرونده ۸۰۰ متقاضی دیگر در دست بررسی است.

وی اظهار داشت: ۲ پروژه طرح اقدام ملی مسکن در بروجرد تعریف شده که فاز یک ۲۴۰ واحد در مسکن مهر بروجرد توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در حال انجام است.

رییس اداره راه و شهر سازی بروجرد بیان کرد: هم اکنون پروژه ۲۴۰ واحدی طرح اقدام ملی مسکن ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

پارسا اضافه کرد: پروژه دوم طرح اقدام ملی مسکن در ادامه مسکن مهر بروجرد با ظرفیت سه هزار واحد و توسط اتحادیه تعاونی های مسکن در اراضی به مساحت ۳۷ هکتار طراحی شده است.

وی ادامه داد: در طرح اقدام ملی مسکن سهم آورده متقاضی حدود ۲۵۰ میلیون تومان و وام در نظر گرفته شده ۱۵۰ میلیون تومان است که در صورت افزایش وام از سهم آورده متقاضی کم خواهد شد.

رییس اداره راه و شهر سازی بروجرد یادآور شد: هر بلوک طرح اقدام ملی مسکن ۲۴ واحد به متراژ ۸۰ متر مربع با پارکینگ است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا