مجلس و ارگان هامجله خبری

زاکانی: پیشنهاد لغو محدودیت تردد شبانه ارایه می‌شود

به گزارش ساختمان آنلاین:  علیرضا زاکانی روز سه شنبه در حاشیه جلسه قرارگاه خدمات اجتماعی در جمع خبرنگاران افزود: قرار است با هم‌افزایی بین دستگاهی در پایتخت و در یک برنامه چهار ساله معضلات اجتماعی این کلانشهر دنبال و در یک مقطع سه تا چهار ماهه شهر از این آسیب‌ها منزه شود.

شهردار تهران اظهار داشت: شهر تهران از آسیب های جدی در حوزه اجتماعی رنج می برد که روح و روان مردم را جریحه دار و چهره شهر را زشت و غیرقابل تحمل کرده است.

وی با بیان اینکه باید همزمان یک کار مبنایی و دقیق صورت بگیرد که به التیام ریشه های آسیب زا منجر شود، اضافه کرد: باید با فکر و اراده صحیح با همه دستگاه ها دست یه دست هم دهیم و شاهد یک تحول در پایتخت باشیم.

زاکانی خاطرنشان کرد: البته آسیب ها ریشه ها و زمینه هایی دارد که فراتر از شهر تهران است و به مسائل کشوری برمی گردد.

وی ضمن تقدیر از استاندار تهران و فرمانده ناجا، گفت: یک تصمیم قاطع و جدی در مسیر ساختن الگو در این کلانشهر برای عبور از آسیب های اجتماعی و گره گشایی از چالش های بزرگ این کلانشهر نیاز داریم.

زاکانی بیان داشت: در این ارتباط همزمان به دنبال ارتقاء روح و جسم شهر به صورت نرم افزاری و سخت افزاری هستیم.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا